orientační ceník servisních prací

Ceny oprav stínění se stanovují vždy individuálně, ale pro lepší orientaci uvádíme ceník servisních prací.

OBJEDNAT SERVIS orientační ceník

opravy STÍNÍCÍ TECHNIKY

U výrobků, které nabízíme a dodáváme našim zákazníkům, vždy dbáme na jejich opravitelnost. Pravidelný servis a údržba stínící techniky může jejich životnost prodloužit. 

Pokud ale žaluzie nebo rolety, či markýza přestanou fungovat, zajistíme jejich opravu. Díky našim letitým zkušenostem s montážemi a opravami stínící techniky zvládneme vyřešit jakýkoliv problém.

V některých případech může být oprava stínění již nerentabilní. V tomto případě Vás upozorníme, že nový výrobek by Vás vyšel levněji a doporučíme vhodnou náhradu. 

PRAVIDELNÝ SERVIS STÍNÍCÍ TECHNIKY

Vlastníte nebo spravujete větší bytový dům či administrativní budovu, jejíž součástí je i stínící technika? Nabízíme servisní smlouvu, díky které se o veškeré stínící prvky postaráme.

Nejde jen o pravidelnou roční servisní prohlídku, ale zejména o řešení oprav či havarijních situací. Díky našim službám, budou vaši nájemníci spokojeni, že vše funguje jak má. Při náhlé poruše již nemusíte hledat, kdo k vám rychle přijede. 

Servis stínění provádíme pravidelně na řadě administrativních budov v Praze, poradíme i s nedostupnými místy, kde je třeba využít lezeckou a výškovou techniku.

VÝMĚNA LÁTKY U MARKÝZY

Nabízíme i výměny látek u stávajících markýz. Někdy je konstrukce zcela v pořádku, ale látka již nesplňuje estetické hledisko. Pokud nejde o markýzu zakoupenou v hobbymarketu, lze nechat vyměnit látku a markýza Vám jako nová může sloužit mnoho dalších let.